Dla Ciebie
szukamy najlepszego jedwabiu
na całym świecie !!!

Naszą misją jest propagowanie jedwabiu, uświadamianie jak luksusowym jest dobrem.
Jest to materiał najbardziej przyjazny naszemu ciału,
najbardziej przyjazny dla środowiska naturalnego.


O Silk Center

Na Polskim rynku istniejemy od 2012r. Impulsem do powstania strony www.centrum-jedwabiu.pl był szereg wydarzeń które poprzedziły zamknięcie i likwidację strony silkyway.pl - sprzedawcy jedwabiu. Po likwidacji przejęliśmy pod opiekę i na własność jego sklep internetowy, przedłużając tym samym jego żywotność i podnosząc jakość oferowanych usług sprzedaży i doradztwa z dziedziny jedwabiu.

Poza prowadzeniem sprzedaży wysyłkowej na sklepie, którą uważamy jako działalność dodatkową, drugorzędną, to na pierwszym miejscu stawiamy na współpracę z projektantami, pracowniami krawieckimi. Specjalizujemy się w pracowniach krawieckich i projektantach, lecz prowadzimy bardzo zdrową współpracę ze sklepami. Mamy bardzo dobre stosunki z dziesiątkami pracowni w Wielkiej Brytani, w Polsce i w innych krajach europy. We współpracy z pracowniami i sklepami stawiamy na profesjonalizm. Oferujemy produkty dobre, a nawet bardzo dobre, tam gdzie wymagana jest jakość najwyższa to takie produkty zaproponujemy. Poza projektantami prowadzimy współpracę hurtową ze sklepami, hurtowniami, jak również współpracę z małymi pracowniami.

Jako firma specjalizująca się w jedwabiu staramy się ciągle rozwijać, oferować rzetelną pomoc i dobrą współpracę. Doświadczenie nas nauczyło iż osoba dobrze obsłużona, wróci, a zaufanie budowane przez tygodnie, miesiące i lata będzie rosło. Dlatego zamiast stawiać na sklepy stacjonarne, stawiamy na obsługę, na profesjonalne podejście do klienta. Mamy kontakty partnerskie z Anglią, Niemcami, USA i Chinami. Dla potrzeb klienta możemy ściągnąć odpowiedni jedwab, pod oczekiwania klienta.


Silk Center ltd.

polską stroną internetową jest

centrum-jedwabiu.pl

e-mail:
silk.center.only.silk@gmail.com

Prowadzimy wyłącznie sprzedaż internetową

Największy wybór tkanin i produktów jedwabnych. Sprzedaż hurtowa i detaliczna. Zapraszamy do e-sklepu na naszej stronie.
Sprzedajemy na allegro (zobacz opinie o nas).

^
^